Levné sportovní oblečení, běžecké boty a trenéři


 

Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Jaké informace shromažďujeme?
Když se zaregistrujete na našich stránkách, podáte objednávku, přihlaste se k odběru informačního bulletinu nebo vyplňte formulář, který shromažďujeme od vás.

Při objednávání nebo registraci na našich stránkách můžete být vyzváni k zadání vašeho jména, e-mailové adresy, poštovní adresy nebo telefonního čísla. Můžete ale navštívit naše stránky anonymně.

Používáme vaše informace?
Veškeré shromážděné informace můžete použít jedním z následujících způsobů:

Vaše e-mailová adresa pro zpracování objednávek bude použita pouze k odeslání informací a aktualizací objednávky.

Poznámka: Pokud budete chtít kdykoli obdržet budoucí e-maily, uvedeme podrobné pokyny pro zrušení přihlášení k odběru v dolní části každého e-mailu.

Potřebujeme veškeré informace třetích stran?
Neprodáváme, neobchodujeme ani jinak nepřevádíme vaše osobní údaje mimo. To nezahrnuje důvěryhodné třetí strany, které nám pomáhají při provozování našeho webu, společnosti nebo služby, pokud tyto strany souhlasí s tím, že tyto informace budou důvěrné. Můžeme také zveřejnit informace, domníváme se, že zveřejnění je nezbytné k dodržování zákonů, prosazování našich zásad stránek nebo k ochraně práv, majetku nebo bezpečnosti našich či jiných. Informace nejsou však osobně identifikovatelné, aby byly návštěvníkům poskytnuty jiné strany pro marketing, reklamu nebo jiná použití.

Souhlasíte
Používáním našich stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

Změňte naše zásady ochrany osobních údajů
Pokud se rozhodneme změnit naše zásady ochrany soukromí, poskytneme našim zákazníkům prostřednictvím e-mailu nebo webových stránek aktualizované změny.

zpět
Copyright © 2021 www.usileti.cz. All Rights Reserved.

pánské běžecké boty, dámská sportovní obuv, trenéři, sportovní oblečení, sportovní vybavení